Franczyza na dochodowy biznes, wypożyczalni pojazdów

lornetka

Szukasz pomysłu na biznes,na którym w ciągu kilku miesięcy zarobisz?

wykres

Inwestuj w innowacyjny biznes, który pozwoli osiągnąć satysfakcjonujący dochód.

anysharing

Otwórz swoją innowacyjną wypożyczalnie z naszym wsparciem i doświadczeniem.


Wybierz typy pojazdów, które chcesz wypożyczać posiadamy gotowe pojazdy lub możemy zintegrować wybrany przez Ciebie pojazd. Po naszej stronie jest rozbudowa, ulepszanie systemu, dbanie o działanie programu, a Ty zajmujesz się zarządzaniem i organizacją wypożyczalni.

Prognozowany przychód z inwestycji miesięczny

Liczba skuterów
Minimum 5 sztuk
Liczba hulajnóg
Minimum 5 sztuk
Liczba rowerów
Minimum 5 sztuk
Miesięczna kwota brutto zarobku dla

pln

pln

pln

pln

pln

*Wyżej wymieniona informacja stanowi prognozę opracowaną na podstawie ostatniego roku działalności. Powyższa informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U.2018.1025).

Kupujesz od nas w pełni przygotowane do wynajmu skutery,rowery bądź hulajnogi . Twoje pojazdy zostaną dołączone do sieci anySharing i będą dostępne do wypożyczania! Lub jak masz pojazd/y to wyposażamy go w sterownik do carsharing, konfigurujemy i jesteś już podłączony do systemu!

To wszystko załeży od tego jaką scieżkę rozwoju wybierzesz dla swojego biznesu.
Kiedy jesteś tylko inwestorem to pobieramy oplatę za serwis i dostajesz procentowy udział od ilości jeżdzących pojazdów (masz podgląd do zarobków pelny)
Kiedy jesteś pod naszą marką, ale serwis jest po twojej stronie, to koszt masz tylko miesięczny abonament, a cały zysk jest dla Ciebie (masz podgląd do zarobków pelny)
Kiedy działasz jako swoja marka, no to masz platność abonamentową miesięczną
Pamiętaj że możęsz już mieć transport, więc została najmniejsz inwestycja po twojej stronie, to koszt zakupu i montażu gps/trackers i jesteś widoczny w systemie

To jest pilnowanie przez nas, czy bateria jest naładowana, czy pojazd jest w atrakcyjnym miejscu, czy trzeba go posprzątać to wszystko jest wliczone w stały koszt utrzymania

W systemie masz odzielnie przygotowaną aplikację dla administratora, gdzie możesz sobie podglądać jak twoje pojazdy się zachowują, jak historycznie zarabiają, a tak że wygenerować raporty

Zarabiasz cały rok, z tym że czym cieplej tym więcej pieniędzy

Minimalny okres umowy 12 miesięcy

Z tego powodu że jesteśmy ekologiczne i wykorzystujemy pojazdy w większości elektryczne, to sprawa wygląda prosto są dodatkowe baterie, które wymianią się w najmniej wykorzystanym czasie przez użytkowników.Dodać benzynowe, dodać elektryki ze stacjami ładowania.

Musisz mieć otwartą działalność gospodarczą

Z naszego oprogramowania korzystają najwiekszy firmy w Europie. Mamy tak rozbudowany system, że reszta marzy tylko o takiej przezroczystości panela admina. Nie masz ukrytych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Telefon: 572 636 486
Telefon: 515 567 495
Poniedziałek - piątek (9:00-17:00)

Lokalizacja: al.Jerozolimskie 300
05-816 Reguły, Polska