Hulaj sharing gotowe oprogramowanie wraz z dedykowanymi hulanogami gotowymi do wypozyczania na minuty za pomoca aplikacji.

1. Uruchamiasz AnySharing

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_jezyki

2. Znajdź i zarezerwuj

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_wypozyczenie

3. Uruchamiasz jedziesz

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_wypozyczalnia

4. Zaparkuj i zakończ

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_wypozyczalnia


4. Zaparkuj

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_wypozyczalnia


5. Zobacz historie

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_podsumowanie


6. Doładuj konto

Anysharing_wypozyczenie_hulajnogi_podsumowanie

Hulaj Sharing

L8 jest fajnym, bardzo wydajnym i ekonomicznym narzędziem do podróży osobistych. Dzięki stylowemu i futurystycznemu wyglądowi, wspaniałemu projektowi amortyzacji wstrząsów i mocnej baterii litowej, L8 stworzono, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia z jazdy.Numer seryjny to unikatowa tożsamość produktu, używana do śledzenia jakości, obsługi posprzedażnej, roszczenia ubezpieczeniowego, identyfikacji zaginionego produktu itp. Należy zachować numer seryjny i uważaj, aby go nie zgubić. Numer seryjny produktu można znaleźć w następujących pozycjach: opakowanie zewnętrzne, karta gwarancyjna i korpus L8 (a dokładniej, znajduje się on w strukturze składania nadwozia). Pakiet E-skuter INMOTION zawiera następujące części: · Główny korpus skutera × 1 · Ładowarka × 1 · Instrukcja obsługi × 1 APLIKACJA AnySharing.eu Cybertrick Aplikacja AnySharing.eu to mobilne oprogramowanie zaprojektowane specjalnie przez firmę Cybertrick dla jej użytkowników i może być używane do wynajmu, kontrolowania skutera, nawiązywania przyjaźni, publikowania wiadomości. Aplikację AnySharing.eu można pobrać z oficjalnej strony internetowej AnySharing.eu lub powiązanych sklepów APP (dla IOS, Apple App Store, dla Androida, Google Play). AnySharing.eu APP posiada następujące funkcje: · Kontrola skutera: blokowanie, odblokowywanie. · Wskazanie statusu skutera: dostarczanie informacji takich jak prędkość, zasięg, czas pracy akumulatora itp. · Ustawienie parametrów skutera: Kolor światła, prędkość maksymalna, tryb jazdy itp. · Wykrywanie błędów: przeprowadzanie wykrywania i oceny stanu zdrowia L8. · Obsługa posprzedażna: wymiana z personelem serwisowym INMOTION i wypracowanie rozwiązania problemów w odpowiednim czasie. · Aktualizacja oprogramowania sprzętowego: sprawdzenie najnowszych aktualizacji oprogramowania układowego skuterów i ich aktualizacja poprzez połączenie z siecią.

Ekran wyświetlacza

Ekran wyświetlacza LED to interfejs pokazujący stan działania skutera:

Metoda ładowania

Pozycja portu ładowania znajduje się z przodu L8, otwórz pokrywę ładowania i upewnij się, że interfejs ładowania jest suchy. krok 2: Włóż port ładowania do interfejsu ładowania w L8. krok 3: Kiedy wskaźnik ładowarki świeci się na czerwono, oznacza to, że ładuje się; kiedy wskaźnik zmieni kolor na zielony z czerwonego, oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana. Zatrzymaj ładowanie w tym momencie, ponieważ długi czas ładowania będzie miał wpływ na żywotność akumulatorów.

Zapowiedź bezpieczeństwa ładowania

Należy ładować akumulatory co trzy miesiące lub po każdym przejeździe, aby maksymalnie wydłużyć żywotność akumulatorów. Ładuj w odpowiednim środowisku temperaturowym. Nieterminowe naładowanie może doprowadzić do uszkodzenia baterii. W miarę upływu czasu ilość energii elektrycznej z baterii będzie stopniowo zużywana, co ostatecznie doprowadzi do nadmiernego rozładowania.Należy używać akumulatora, ładowarki i kabla dostarczonego przez oryginalnych producentów, aby uniknąć ryzyka nadmiernego rozładowania. Upewnij się, że ładowarka używa wyznaczonego kabla i ma prawidłowe połączenie. Proszę zapewnić dobrze wentylowane środowisko. Upewnij się, że jest używany w suchym otoczeniu. Nigdy nie dopuszczaj do kontaktu ładowarki z kablem z wodą, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Nie dotykaj mokrymi rękami, a podczas ładowania natychmiast wyciągnij wtyczkę z gniazdka o jakimkolwiek uszkodzeniu. Upewnij się, że wyciągasz wtyczkę, nie wyciągaj wtyczki za kabel. Nie pozwalaj, aby ładowarka lub kabel dotykał ostrego lub gorącego przedmiotu. Regularnie sprawdzaj wzrokowo ładowarkę i kabel ładowarki. W przypadku stwierdzenia oczywistych uszkodzeń za pomocą ładowarki lub kabla, nie używaj ładowarki, aby uniknąć dalszego osłabienia, ale zamiast tego skontaktuj się ze sprzedawcą w celu wymiany. Nie naprawiaj samodzielnie baterii, ładowarki lub kabla, ale zamiast tego skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów. Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem System E-skuter AnySharing.eu ma wbudowany system inteligentnego zabezpieczenia przed rozładowaniem, który aktywnie odcina zasilanie, gdy skuter jest w stanie blokowania lub wyłączenia, a ilość elektryczna jest zbyt niska. Skuter z nadmiernie rozładowanym stanem ochronnym musi zostać przebudzony przez ładowanie, jeśli hulajnoga nie przebudzi się po półgodzinnym ładowaniu, należy skontaktować się z autoryzowanym sprzedawcą firmy INMOTION lub działem posprzedażnym INMOTION.

Jak korzystać z L8

Jazda L8 L8 to nowoczesne urządzenie podróżne i dojazdy. Jazda bez wiedzy na temat specyfikacji roboczych spowoduje nieprzewidziane obrażenia. Ta instrukcja jest przeznaczona dla zielonych rąk, szczególnie dla początkujących L8, podając szczegóły dotyczące prawidłowego prowadzenia L8. Uwzględniono również kwestie wymagające uwagi w prowadzeniu pojazdu. Użytkownicy powinni uważnie je przeczytać i poprowadzić L8 zgodnie z instrukcjami. Środki ostrożności przed rozpoczęciem jazdy Podczas jazdy i parkowania, L8 może powodować zużycie, które obniży wydajność produktu. Dlatego przed jazdą L8 należy sprawdzić następujące elementy: · Wszystkie części L8 należy sprawdzić, czy są zamocowane bezpiecznie i nienaruszone bez uszkodzeń. · Mechanizm składania jest zablokowany. · Wystarczająca moc elektryczna. · Dobry stan typu. · Czy uchwyt jest ustalony; poluzowane śruby i śruby należy dokręcić. · Należy znaleźć otwarty teren z płaską powierzchnią do prowadzenia, przynajmniej o powierzchni 4m * 20m, wewnątrz lub na zewnątrz. · Dowiesz się o otaczającym je środowisku napędowym w stopniu wystarczającym do zagwarantowania, że ​​jest on wolny od zakłóceń w postaci samochodów, pieszych, zwierząt domowych, motocykli i innych przeszkód. · Umiejętny asystent będzie Ci towarzyszył na boku. Asystent musi sprawnie obsługiwać skuter E-skuter INMOTION i doskonale znać środki ostrożności i metody prowadzenia pojazdu w tym podręczniku. · Nie próbuj jazdy na śliskiej i mokrej nawierzchni. · Należy nosić kask ochronny i artykuły chroniące przed możliwymi obrażeniami.

Kroki czynności początkujących

· Przytrzymaj kierownicę obiema rękami, Promuj L8 i włącz zasilanie. · Po włączeniu zasilania, przednie światła dekoracyjne i tylne światła będą zapalone. · Stop na pedale jedną nogą; Patrząc przed siebie, inna stopa powinna znajdować się na ziemi do przodu, stosując prędkość początkową, po uruchomieniu początkowego poziomu kontroli prędkości, L8 może przyspieszyć do ruchu do przodu po uruchomieniu pedału przyspieszenia. · W tym czasie inna stopa również wchodzi na pedał. Dwie stopy stoją przodem i tyłem. Stoi w pozycji wyprostowanej naturalnie, a dwoje oczu patrzy w przód poziomo, jak na ziemię. Zachowaj równowagę ciała. · Lekko naciśnij dźwignię przyspieszenia, aby przyspieszyć. Stopień przyspieszenia zależy od stopnia utrzymania akceleratora. Początkujący powinni lekko chwycić za pedał gazu i powoli przyspieszać. · Obrót rączki może sterować L8 w kierunku. Ze względu na długość L8, należy zwrócić uwagę, aby nie skręcić w wąskiej przestrzeni. · Podczas gdy skuter musi zwalniać lub zatrzymywać się podczas jazdy, naciśnij palce na przycisku hamulca, aż skuter zwolni lub zatrzyma się. · W tym samym czasie można również użyć po wejściu na tylny błotnik, może również spowolnić lub zatrzymać L8. · Po uruchomieniu hamulca APO (automatyczne wyłączanie) prawego akceleratora uchwytu staje się nieważne. · Gdy nie korzystasz z L8, parkowanie przez 1 minutę może zostać automatycznie wyłączone.

Schodki nadwozia · 1: Otwórz klucz szybkomocujący. · 2: Kierownica do przodu w przód. · 3: Naciśnij przycisk składania (w miarę możliwości z drugim krokiem w tym samym czasie). · 4: Chodzenie po składanym kierownicy aż do kliknięcia. · 5: Składanie może zostać zakończone.

Środki ostrożności dotyczące bezpiecznego prowadzenia pojazdu

L8 to narzędzie do osobistego podróżowania i dojazdów. Przeprowadzono ścisłą kontrolę technologii i produkcji. Jeśli użytkownicy nie użyją go zgodnie z ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa regulowanymi w niniejszej instrukcji, może pojawić się ryzyko prowadzenia pojazdu. Wszędzie lub w dowolnym momencie, upadek, utrata kontroli lub uderzenia, w tym przemoc w instrukcji obsługi, może spowodować obrażenia, a nawet śmierć. Aby zmniejszyć ryzyko i uniknąć obrażeń, użytkownicy muszą uważnie przeczytać niniejszą instrukcję i obejrzeć związane z nią wideo dotyczące bezpieczeństwa oraz zastosować się do poniższych środków ostrożności. Podczas jazdy i jazdy należy nosić kaski i sprzęt ochronny. Proszę nie jeździć po zboczach powyżej nachylenia 15 °. Nie należy gwałtownie przyspieszać lub zwalniać na pochyłościach. Chroń się przed przeszkodami i poślizgiem na powierzchni drogi. Nie jeździj po trawie i brukowanej drodze. Głębokość wbijania do wody nie może przekraczać 30 mm. Zakaz jazdy na hulajnodze, aby iść w górę lub w dół. Zakaz jazdy na drodze samochodowej. Zakaz moczenia w wodzie. L8 to narzędzie transportowe tylko dla jednej osoby, zabraniające jazdy i jazdy przez kilka osób jednocześnie. Osoby starsze w wieku powyżej 45 lat lub mające mniej niż 18 lat powinny jeździć pod opieką innych osób w celu uzyskania pomocy. Upewnij się, że akumulator ma wystarczającą moc, a ciśnienie w oponach (1,5 bara) jest normalne. Przed opanowaniem umiejętności prowadzenia pojazdu sprawnie, nie staraj się jeździć z dużą szybkością. Proszę przyspieszyć powoli.

Obsługa i konserwacja

Przechowywanie Nieuzasadnione przechowywanie może spowodować skrócenie żywotności baterii litowej i inne ukryte zagrożenia. L8 należy umieścić w pomieszczeniach suchych o odpowiedniej wilgotności i temperaturze. Unikaj parkowania skutera elektrycznego w miejscach do opalania (nawet w bagażniku samochodu), ponieważ temperatura ciała i akumulatora podczas opalania może wzrosnąć nawet do 50 ℃. Działanie akumulatora i żywotność produktu mogą ulec uszkodzeniu. Gdy L8 nie jest używany, bateria rozładuje się automatycznie. Moc baterii powinna być monitorowana w ciągu trzech miesięcy i ładowana w czasie, aby zapewnić pełne naładowanie baterii. Unikaj nieodwracalnych strat spowodowanych długotrwałym przechowywaniem baterii bez prądu (głębokie rozładowanie baterii) Zimą bateria może stracić energię elektryczną z powodu niskiej temperatury. L8 będzie w pełni naładowany przed umieszczeniem go na długi czas. Czyszczenie Przed czyszczeniem, L8 należy opuścić. Przewód ładowania należy podciągnąć, a port ładowania zamknąć. Podczas procesu płukania woda nie może wpływać do portu ładowania akumulatora. Użyj wody z mydłem, czystej wody lub miękkiej szmatki, aby pocierać zewnętrzną pokrywę L8. Zabroń używania pistoletu wysokociśnieniowego do skasowania L8. Wodoszczelny i wodoodporny poziom L8 powinien mieć stopień ochrony IP65, który jest odporny na rozlanie i pył. Dlatego nie wolno zanurzać L8 w wodzie, co może spowodować trwałe uszkodzenie L8. Przekazywanie baterii i urządzeń elektrycznych nie powinno być traktowane jako ogólne śmieci domowe. Odkąd przyczyniłeś się do ochrony środowiska, jeżdżąc L8, w celu dalszego uniknięcia niechcianych zanieczyszczeń. Należy obsługiwać elektryczny skuter i wszystkie powiązane elementy (akumulator) za pośrednictwem urządzeń do autoryzacji. Przestrzegaj zaktualizowanych wskazówek. Jeśli masz jakieś pytania, skonsultuj się z dystrybutorami lub skontaktuj się z działem obsługi posprzedażowej. Inflacja i wymiana opon wewnętrznych i zewnętrznych Należy upewnić się, że ciśnienie powietrza pozostaje takie samo w obu oponach i że pozostają one na poziomie 1,5 bara. Jeśli otrzymasz oponę płaską lub potrzebujesz nowych opon, skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem INMOTION lub z działem obsługi INMOTION.

Bezpieczeństwo jazdy

Aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy i dobre wrażenia z jazdy, prosimy o przestrzeganie poniższych wymagań podczas korzystania z produktu. Przed jazdą pamiętaj o przeczytaniu i zrozumieniu w pełni instrukcji obsługi L8. Nie pozwól, aby osoby, które nie dokładnie przeczytały i w pełni zrozumiały instrukcję obsługi L8 użyły twojego L8. Ściśle przestrzegaj wymogu wiekowego podanego w L8 Instrukcja użytkownika, że ​​tylko osoby w wieku od 12 do 60 lat mogą korzystać z produktu i nie pozwól, aby osoby spoza tego zakresu jeździły twoim L8. Kobiety w ciąży lub osoby z zaburzeniami psychicznymi nie powinny używać L8. Kiedy czujesz się źle fizycznie lub psychicznie z powodu choroby lub pod wpływem leków lub alkoholu, nie jeźdź na L8. L8 jest przeznaczony tylko dla jednego jeźdźca i nigdy nie próbuje jeździć dwa razy lub więcej, ani jeździć na skuterze trzymając dziecko lub ładunek. Przed rozpoczęciem jazdy na L8 upewnij się, że zarówno fizyczne, jak i psychiczne warunki pozwalają na swobodne wsiadanie i zsiadanie ze skutera oraz kontrolowanie L8, nawet bez pomocy innych. Wszystkie elementy należy prawidłowo i prawidłowo zmontować zgodnie z instrukcją montażu w L8 Instrukcja obsługi. Nieprawidłowy montaż może spowodować ryzyko utraty kontroli, kolizji lub upadku. Podczas montażu skutera należy uważać, aby zastosować odpowiednią siłę, ponieważ albo zbyt mocne dokręcenie, albo zbyt lekkie może spowodować uszkodzenie skutera lub awarię. Uwaga specjalna: nie należy wykonywać montażu ani obsługi przy włączonym zasilaniu. Nie próbuj samodzielnie modyfikować lub serwisować L8 lub pozwolić pracownikom nieautoryzowanym przez INMOTION wykonać pracę. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem, skontaktuj się z INMOTION w dowolnym momencie, ponieważ jest to Twój najbardziej niezawodny wybór. Przed jazdą zawsze upewnij się, że na L8 nie występują żadne nieprawidłowości, takie jak luźne części, uszkodzenia lub usterki. Przednie koło L8 jest pneumatyczne, a ciśnienie ładowania lub ciśnienie w oponie nie jest właściwie utrzymywane, co może prowadzić do niestabilności jazdy lub łatwego uszkodzenia, a nawet wypadków drogowych w ekstremalnych przypadkach. Zmierz ciśnienie w oponach co najmniej raz w miesiącu i zmierz ponownie, zanim rozpoczniesz jazdę długodystansową. W przypadku wykrycia luźnej części, uszkodzenia, anomalii lub nieprawidłowego działania podczas użytkowania L8, należy natychmiast zaprzestać korzystania z niego, a także rozwiązywać problemy i naprawiać je w odpowiednim czasie, aby uniknąć niebezpieczeństw. Przed ładowaniem skutera upewnij się, że port ładowania jest suchy i wolny od wadliwego działania i ciał obcych. Do ładowania można użyć tylko prawidłowego gniazda (100V-240V / 50HZ-60HZ). Gdy ładuje się skuter, trzymaj dzieci i zwierzęta domowe z dala od siebie i upewnij się, że w pobliżu nie ma łatwopalnych materiałów. Akumulator L8 musi być przechowywany w otoczeniu o temperaturze od -20 do 45 ° C. Nie umieszczaj L8 tam, gdzie temperatura przekracza 45 ° C. Kiedy temperatura otoczenia spadnie poniżej -20 ° C, bateria przejdzie w stan samoblokujący i nie będzie mogła być ładowana ani używana. Jeśli tak się stanie, najpierw przenieś L8 w cieplejsze miejsce, aby odblokować baterię do ładowania i używania. Jeśli jakikolwiek wyciek lub inne nieprawidłowości (w tym pęknięcie, emisja nieprzyjemnego zapachu lub smogu, przegrzanie itp.), Należy natychmiast zaprzestać używania produktu i uniemożliwić kontakt akumulatora z innymi przedmiotami. Bez pozwolenia nigdy nie próbuj otwierać ani demontować baterii, wykonywać żadnych irracjonalnych operacji ani używać jej w sposób irracjonalny. W zależności od stanu akumulatora i warunków otoczenia, w pełni naładowany L8 (ekran wyświetlający 5 pasków mocy) będzie miał czas czuwania wynoszący około 180 dni, a nie w pełni naładowany L8 (ekran wyświetlający 1 bar mocy) będzie miał czas czuwania około 90 dni. Miej to na uwadze i unikaj nieodwracalnych uszkodzeń akumulatora spowodowanych brakiem ładowania w odpowiednim czasie. Nie należy nosić wysokich obcasów lub innych nieodpowiednich butów, zbyt luźnych lub innych nieodpowiednich ubrań, aby jeździć L8, i zawsze nosić specjalistyczne wyposażenie ochronne podczas jazdy. Kiedy jeździsz na L8, zdecydowanie zaleca się noszenie pary okularów ochronnych, aby brud, kurz lub owady nie szkodziły oczom i nie podważały bezpieczeństwa jazdy. Nigdy nie próbuj jeździć L8 w deszczowe dni lub na mokrej nawierzchni, ponieważ mokre i śliskie drogi mogą zmniejszyć opór opon i wydłużyć drogę hamowania skutera, a także mogą doprowadzić do utraty kontroli lub innych wypadków związanych z poślizgiem opon. Użyj miękkiej ściereczki, aby wytrzeć i wyczyścić korpus skutera i nigdy nie spłukiwać go silnymi strumieniami wody lub wężem wysokociśnieniowym, ani zanurzać L8 w wodzie, ponieważ mogą wystąpić zagrożenia, takie jak niekontrolowane awarie, nieprawidłowości lub wypadki. Nigdy nie próbuj jeździć na L8 w niesprzyjających warunkach środowiskowych, takich jak zła pogoda, słaba widoczność, słabe oświetlenie itp., Ani nie będziesz jeździć na nim, gdy poczujesz się wyczerpany. Noce lub inne środowiska o słabym oświetleniu utrudniają zawodnikom, kierowcom i pieszym zauważanie się nawzajem w odpowiednim czasie, dlatego zdecydowanie zaleca się, aby nie jeździć na skuterze w wyżej wymienionych warunkach, aby uniknąć potencjalnie poważnych niebezpieczeństw. Podczas jazdy L8, zawsze zwracaj szczególną uwagę na zmiany drogi i otoczenia, i zawsze jeźdź ostrożnie, aby nie zaszkodzić sobie ani innym. Nie jeździć na hulajnodze w górę / w dół po schodach, w windzie, przez drzwi obrotowe lub w innych niekorzystnych warunkach drogowych lub środowiskach. Podczas jazdy L8, zawsze uważaj na przeszkody napowietrzne. Podczas jazdy, gdy natkniesz się na nagłe zbocze, nierówną drogę lub jakiekolwiek inne warunki terenowe, których wcześniej nie spotkałeś, nie próbuj ryzykować jazdy. Nie próbuj gwałtownie skręcać z dużą prędkością lub nagłym ruchem na śliskiej nawierzchni, ponieważ takie działania mogą łatwo spowodować poślizg skutera i uniemożliwić jego kontrolowanie. Jeździć L8 na pasach rowerowych i nigdy nie jeździć po pasach pojazdów silnikowych lub innych nieodpowiednich miejscach i ściśle przestrzegać przepisów ruchu drogowego i innych powiązanych przepisów. Zbliżając się do skrzyżowania lub jezdnię, pas ruchu, skręt, przestrzeń przed bramą itp. Zwalniają i starają się unikać przechodniów, a tymczasem należy również uważać na niebezpieczne zachowania mijając pojazdy oraz osoby, które mogą stanowić zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa. Podczas jazdy zawsze zwracaj szczególną uwagę na pobliskie pojazdy, pieszych, dziury, pokrywy kanalizacyjne, koleje, dylatacje, place budowy na chodniku lub chodniku, gruzy lub inne przeszkody, które mogą zagrażać bezpieczeństwu osobistemu lub własnemu. Nigdy nie próbuj wykonywać ani odbierać połączeń telefonicznych ani innych rzeczy, które mogą rozpraszać uwagę, abyś zawsze mógł skoncentrować się na monitorowaniu otoczenia. Jeździć po wyznaczonych ścieżkach rowerowych lub blisko krawędzi drogi zgodnie z kierunkiem ruchu, zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami, i nigdy nie należy kierować się ruchem ulicznym. Kiedy jedziesz na L8, nie tnij drogi innych pojazdów lub pieszych. Podczas jazdy L8, nie próbuj wkładać ręki do innego pojazdu i ciągnąć się za siebie. I unikaj niewłaściwych zachowań, takich jak wykonywanie akrobacji lub X-sportowych, itp. Kiedy musisz jechać L8 na odludziu, nie idź sam. Nawet jeśli masz partnerów w swojej podróży, nadal musisz dobrze przygotować się na potencjalne ryzyko. L8 to osobiste narzędzie podróżne wykonane na krótkie podróże i nie może być używane do żadnych innych celów, takich jak dostawa towarów itp. Dane i parametry L8 mogą się różnić w zależności od modelu i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Gwarancja produktu

Szanowny kliencie: Dziękujemy za zakup naszego produktu! Po zakupie produktu prosimy o podanie poprawnych, kompletnych i autentycznych danych osobowych, wpisanie numeru seryjnego zakupionego produktu do karty gwarancyjnej, zapytanie o ważną fakturę i zachowanie jej w należyty sposób, aby móc korzystać z naszej usługi gwarancyjnej każdy problem występuje w przyszłości. Aby zapewnić wysoką jakość usług, INMOTION obiecuje, że zapewni usługi naprawy, wymiany i zwrotu bezpłatnie dla produktów zgodnie z naszymi zasadami gwarancji (tylko produkty zakupione na kontynencie chińskim). Z wyjątkiem kosztów, w tym ubezpieczenia, dostawy, transportu itp., Usługa gwarancyjna jest świadczona bezpłatnie. Zakres gwarancji Wszystkie produkty zakupione w oficjalnym sklepie internetowym INMOTION w ciągu 7 dni od daty sprzedaży (w tym przypadku data przyjęcia przez klienta jest traktowana jako data sprzedaży) objęte są "7-dniowym brakiem". -reason zwrotu "zgodnie z zasadami platformy. Zwrócony produkt musi być oryginalny, a jego opakowanie powinno być wolne od uszkodzeń i nie wpłynie na jego odsprzedaż. Poza tym koszty dostawy ponosi klient. Za 7 dni od daty sprzedaży (w tym przypadku datą przyjęcia przez klienta jest data sprzedaży), w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z jakością, a następnie potwierdzenia przez inspekcję producenta spowodowaną przez sam produkt, produkt może być zwrócony, wymieniony lub naprawiony bezpłatnie. Za 15 dni od daty sprzedaży (w tym przypadku datą przyjęcia przez klienta jest data sprzedaży), w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z jakością, a następnie potwierdzonych przez inspekcję producenta spowodowaną przez sam produkt, produkt można wymienić lub naprawić bezpłatnie. Jeśli klient złoży wniosek o zwrot lub wymianę, ale nie odeśle produktu w wyznaczonym terminie, prawa do zwrotu i wymiany nie będą uznawane za ważne. Strata poniesiona przez przyczyny niezwiązane z samym produktem podczas procesu zwrotu i wymiany ponosi klient. W okresie gwarancyjnym, jeśli jakakolwiek kwestia jakości zostanie potwierdzona przez producenta jako spowodowana przez sam produkt, producent zapewni bezpłatną usługę naprawy. Data rozpoczęcia okresu gwarancji jest datą podaną w legalnym, autentycznym i ważnym dowodzie zakupu dostarczonym przez klienta. Jeżeli klient nie będzie w stanie przedstawić dowodu zakupu, za dzień rozpoczęcia okresu gwarancyjnego uważa się dzień 90 dni po dacie produkcji. Następujące okoliczności nie będą objęte gwarancją, a klient musi zapłacić za naprawę: Upłynął okres ważności "trzech gwarancji". Szkody poniesione przez przyczyny spowodowane przez człowieka Skuter przejechał ponad 2000 km. (Dla pojazdu, który zgromadziliśmy ponad 2000 km przebiegu, proponujemy naprawę i konserwację oraz wymianę opony zgodnie ze stanem zużycia opon.) Wszelkie uszkodzenia spowodowane nieprzestrzeganiem wymogów zawartych w instrukcji obsługi w celu prawidłowego montażu lub użytkowania skutera. Numer seryjny usunięte lub zmodyfikowane Numer seryjny lub kod kreskowy na karcie gwarancyjnej produktu nie pokrywa się z produktem. Produkt został rozebrany lub naprawiony przez personel nieuprawniony przez INMOTION Codzienne zużycie (w tym zużycie skorupy skutera , uchwyty, opony itp.), które nie wpływają na funkcjonalność produktu Uszkodzenia spowodowane wypadkami lub niewłaściwym użytkowaniem, takie jak obrażenia fizyczne, obrażenia od upadku i pęknięcia, kolizja uszkodzenia, silne utlenianie itp. Uszkodzenia spowodowane przez przeciążenie, przepychanie przez przeszkody (w tym, ale nie wyłącznie, zejście po schodach, uderzanie w ziemię, itp.), Wykonywanie sztuczek X-sportowych itp. Uszkodzenia spowodowane przez demontaż, transport, załadunek / rozładunek itp. W procesie zwrotu do naprawy Uszkodzenia wywołane przez ogień, zanurzenie w cieczy, zamarznięcie, trzęsienie ziemi lub inne nietypowe warunki przechowywania lub działanie siły wyższej Wyczerpanie zużytych części, takich jak materiały opakowaniowe, różne rodzaje dokumentów technicznych itp. Produkty używane do celów komercyjnych nie będą objęty gwarancją W przypadku wadliwego działania produktów, których gwarancja wygasła, INMOTION zapewnia płatne usługi naprawcze, a jeśli chodzi o ceny standardowe i akcesoria, możesz skontaktować się z naszym personelem posprzedażowym, aby uzyskać więcej informacji W przypadku wadliwie działających produktów, których gwarancja wygasła, INMOTION zapewnia płatne usługi naprawcze, a jeśli chodzi o ceny standardu i akcesoriów, możesz skontaktować się z naszym personelem posprzedażnym, aby uzyskać więcej informacji. Zasady dotyczące napraw produktu 1. Klienci mogą skontaktować się z naszym oficjalnym numerem pomocy technicznej w celu uzyskania pomocy posprzedażnej lub bezpośrednio skontaktować się z dystrybutorami, od których kupili produkty i poprosić ich o ułatwienie procesu obsługi posprzedażowej. Szczegółowe zasady i procedury obsługi posprzedażnej można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej 2. Po otrzymaniu wadliwego produktu od klienta, rozpoczniemy komunikację z klientem o przyczynie awarii, odpowiedzialności, kosztach naprawy, szacowanym czasie potrzebnym do usunięcia nieprawidłowości, itp. Kiedy nie będzie już więcej niezgody, rozpocznie się proces naprawy . 3. W przypadku produktów, które zostały przez nas naprawione, w ciągu jednego miesiąca po zakończeniu naprawy, produkt zostanie objęty bezpłatnym serwisem gwarancyjnym.

Skontaktuj się

Telefon: 572 636 486
Poniedziałek - Piątek (9:00-17:00)

Email: biuro@anysharing.eu

Lokolizacja: ul. Jerozolimskie 300
05-816 Reguły, Polska